19 Lipca 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Alfred, Arseniusz,
Lutobor, Rufin,
Wincenty, Wodzisław
Do końca roku zostało 166 dni.
Biblioteka poleca...
Jak zachować porządek w klasie
Jak zachować porządek w klasie

Strona główna
Polsko-niemiecka wymiana młodzieży
Written by mj   
There are no translations available

W dniach 15.09. do 20.09.2013 gościli w naszej szkole uczniowie z Mariengymnasium z Arnsberga pod opieką pani Iris Niemann oraz pana Alexandra Cornelsena. Grupa 13 polskich uczniów: Aleksandra Stróżyk, Melanie Kandzia, Jagoda Paprocka, Julia Droś, Dominika Kansik, Julia Świtała, Kerstin Suschlik, Daria Obstój, Karolina Psiuch, Nicole Jeziorowska, Amadeusz Włóczyk, Wiktoria Krakowska, Krzysztof Hober posługiwała się językiem niemieckim lub językiem angielskim by porozumieć się ze swoim partnerem i brała udział w bogatym programie. Uczniowie lepili maski z gliny, tworzyli arcydzieła w Warsztatach Terapii Zajęciowej, mokli podczas zwiedzania Krasiejowa i Góry Św. Anny, robili zdjęcia, sałatki i chodzili po kościołach. Chciałybyśmy podziękować tym wszystkim, którzy pomogli nam, aby spotkanie to mogło się po raz kolejny odbyć, a w szczególności: młodzieży, rodzicom, nauczycielom, przemiłym paniom z Warsztatów Terapii Zajęciowej, pani Annie Meryk z Borek Wielkich, firmie Tempo oraz Polsko-Niemieckiej Wymianie Młodzieży, która współfinansowała tę wymianę.

Koordynatorki wymiany: Gabriela Janicka i Dorota Famuła

 
Lista tematów maturalnych 2014
Written by mj   
There are no translations available

Lista tematów maturalnych na część ustną egzaminu maturalnego z języka polskiego w roku  2014.
 
Szkoła Łowców Talentów
Written by KS   
There are no translations available

Nasza szkoła otrzymała w roku szkolny 2012/2013 "Certyfikat Szkoły Łowcy Talentów". Jest to dowód uznania zaangażowania nauczycieli w rozwijanie talentów i zainteresowań uczniów oraz ich wysokich osiągnięć w Ogólnopolskich Konkursach Przedmiotowych organizowanych w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Łowimy Talenty 2012/2013 realizowanego przez Łowców Talentów Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej.

 
Rekrutacja
Written by KS   
There are no translations available

Ogłoszenie list zakwalfikowanych do przyjęcia do szkoły na rok szkolny 2013/2014 odbędzie się dnia 4 lipca (czwartek) o godzinie 10.00. 
Jednocześnie przypominamy o dostarczeniu oryginałów świadectw w terminie do  8 lipca (poniedziałek) do godz. 13.00.  Ogłoszenie list przyjętych do szkoły nastąpi  9 lipca (wtorek) o godzinie 12.00.
 
Wykaz podręczników
Written by mj   
There are no translations available

Wykaz podręczników szkolnych obowiązujących w roku szkolnym 2015/2016
 
Egzaminy poprawkowe
Written by WG   
There are no translations available

             Oto terminy egzaminów poprawkowych:
Read more...
 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next > End >>

Results 82 - 87 of 413
Liceum.Mojeolesno.pl
© 2007-2010 Zesp Szk w Olenie - Olesno, ul. Sdowa 2