19 Lipca 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Alfred, Arseniusz,
Lutobor, Rufin,
Wincenty, Wodzisław
Do końca roku zostało 166 dni.
Biblioteka poleca...
Przepowiednia dla Romanowów
Przepowiednia dla Romanowów

Strona główna
Turniej Tańca Nowoczesnego 2014
Written by mj   
There are no translations available

14 lutego - Walentynki, ale nie tylko… W naszym Liceum już po raz kolejny odbył się Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Dyrektora. Zespoły przygotowywały się już od dłuższego czasu (przynajmniej niektóre), a jak się okazało, było warto. Rada Rodziców oraz zaprzyjaźnione firmy ufundowały okazałe nagrody. Wszystko zaczęło się o godz. 12.00 i mimo problemów technicznych na początku, zabawa udała się rewelacyjnie! Nie zabrakło także gości – i tych w jury, i tych na trybunach. Każdy zespół dał z siebie wszystko, ale do przyznania były tylko trzy nagrody oraz Nagroda Publiczności. Kiedy jury udało się na narady, widzowie głosowali na swoich faworytów. Po przeliczeniu głosów okazało się, że bezkonkurencyjna była męska grupa „Gang Bang – Reaktywacja” złożona z chłopaków z klas IIIc i IIIe. Chłopcy podbili serca publiczności i zdobyli  aż 120 głosów! Jury również ich wyróżniło, przyznając im miejsce III. Drugie przyznano zespołowi „Mamulon” z klasy IIIa, a I już 3-krotnym finalistkom – dziewczynom z „HEAT WAVE” z klasy IIIe. Gratulujemy!

Karolina Weber


film
 
Ranking szkół ponadgimnazjalnych 2014
Written by mj   
There are no translations available

Nasze liceum uzyskało 130. miejsce w Rankingu Szkół Olimpijskich organizowanego przez miesięcznik "Perspektywy"
 
OM i Alfik "na plusie"
Written by WG   
There are no translations available

Dariusz Janik z klasy IIIe awansował do etapu okręgowego LXV Olimpiady Matematycznej.

Bardzo dobre wyniki uzyskali nasi uczniowie w ogólnopolskim konkursie ALFIK MATEMATYCZNY:
W kategorii klas pierwszych Jakub Wiecha z kl.1a zajął drugie miejsce w woj. opolskim. W grupie klas drugim najlepszy w województwie okazał się Kamil Lipiński (2a). Michał Wiśniewski (2a) zajął 5. miejsce, Dagmara Weidel (2b) - szóste, zaś Jan Bioły (2a) 9. miejsce.  Natomiast w klasach  trzecich niezawodny Darek Janik zajął drugie miejsce.
Gratulujemy!
 
Januarek dla Oli
Written by mj   
There are no translations available

Bezinteresowna pomoc staje się towarem deficytowym. Jednak są jeszcze osoby, które potrafią ją nieść, czując przy tym satysfakcję i radość. Niejednokrotnie taka postawa zostaje doceniona i wynagrodzona. Symbolem tego są przyznawane corocznie „Januarki”. Laureatką tegorocznego została uczennica klasy IIIB, Ola Meryk, która zgodziła się w  wywiadzie opowiedzieć o swojej działalności charytatywnej.
Read more...
 
Ranking szkół ponadgimnazjalnych 2014
Written by mj   
There are no translations available

Miło nam zakomunikować, że w opublikowanym właśnie Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących, przygotowanym przez "Perspektywy" i "Rzeczpospolitą", zajęliśmy wysoką - piątą pozycję w woj. opolskim oraz 240. miejsce w kraju. To zdecydowanie najlepszy wynik wśród liceów naszego powiatu.
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy zapracowali na ten sukces.

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że
I  Liceum
 Ogólnokształcące im. Lotników Polskich w Zespole Szkół
 w Oleśnie jest
 wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014
 i przysługuje mu tytuł „
Srebrnej Szkoły 2014”.


Pełen ranking
 
Szkolne kolędowanie
Written by mj   
There are no translations available

W piątek, 20 grudnia, w naszej szkole świętowaliśmy zbliżające się Boże Narodzenie. Przygotowania trwały już od dawna. Jak co roku każda klasa brała tego dnia udział w Konkursie Kolęd. Jego celem było podtrzymanie w młodzieży tradycji ich śpiewania, poszerzenie wiedzy na temat zwyczajów bożonarodzeniowych a także wytworzenie świątecznej atmosfery. Rozpoczęliśmy jasełkami przygotowanymi przez klasę IIc. Po występach odbyły się dwie tury konkursu. Poziom był bardzo wysoki dlatego też jury miało niemały problem, by wybrać zwycięzców. Pod uwagę brano czystość i poprawność wykonania oraz ogólne wrażenie artystyczne. Po długich i burzliwych naradach przyznano miejsca: trzecie dla klas IIId, Ia i IIIa, drugie – IIb oraz IIIe oraz pierwsze dla Id i IIa. Wszystkim wygranym GRATULUJEMY!

 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next > End >>

Results 64 - 69 of 413
Liceum.Mojeolesno.pl
© 2007-2010 Zesp Szk w Olenie - Olesno, ul. Sdowa 2