22 Lutego 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Małgorzata, Nikifor,
Piotr, Wiktor,
Wiktoriusz,
Wrócisław
Do końca roku zostało 313 dni.
Biblioteka poleca...
Życie. Myśli zebrane
Życie. Myśli zebrane

Strona główna
Dzień Edukacji
Autor: WG   
O 1315 w auli szkolnej rozpoczęło się wspólne świętowanie Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole. Część artystyczną przygotowała klasa IIIc oraz gościnnie wystąpił Wind Band pod dyrekcją p. Korneliusza Wiatra. Więcej zdjęć w Galerii.
 
Kucoby 2006
Autor: WG   
W dniach od 23 do 27 października w Harcerskim Ośrodku Wypoczynkowym na Kucobach przebywała grupa naszych uczniów na obozie naukowym. Przez pierwsze dni formę szlifowali historycy, przez ostatnie trzy: matematycy, geografowie i uczestnicy konkursu "Polska w NATO".
 
Sobotnie łamigłówki
Autor: WG   

W sobotę, 7. października, po raz szósty odbędą się w Mistrzostwa Szkoły w Rozwiązywaniu Łamigłówek. Impreza w tym roku będzie rozegrana z większym rozmachem, gdyż czas oczekiwania na wyniki wypełni Turniej Gier i Zabaw Matematyczno-Logicznych,również z nagrodami. Czegoś takiego jeszcze w naszej szkole nie było.Ogółem zaostanie nagrodzona (co najmniej!) pierwsza dziesiątka Mistrzostw oraz zwycięzcy poszczególnych konkusów, które rozgrywane będą w auli. Początek o godz. 900. Szczegóły na plakatach w szkole.

 


W rozegranych w sobotę zawodach Mistrzem Szkoły w Rozwiązywaniu Łamigłówek został Damian Olczyk (kl. 2a). Drugie miejsce zajął Jurek Noga (kl. 2g), zaś trzecie Marysia Szczurek (kl. 2a).


 
Siatkówka
Autor: WG   
Mecz siatkówkiW rozegranym z okazji dnia chłopca meczu siatkówki reprezentacja Uczniów pokonała drużynę Nauczycieli 3:1. Mecz stał na niezwykle wysokim poziomie, z licznymi elementami humorystycznymi. Szkoda tylko, że atmosferę musiało podgrzewać jedynie ostro świecące słońce. Trybuny, nie tak znowu wielkie :), świeciły pustkami.

W dalszej części zdjęcia z meczu...
Czytaj całość…
 
VII Konfrontacje Teatralne
Autor: Administrator   

VII Konfrotnacje TeatralneTrzeciego marca 2007 roku w naszej szkole odbyły się już
VII Konfrontacje Teatralne. Jak co roku składały się z przedstawień przygotowanych przez uczniów różnych klas. Repertuar był ambitny i zróżnicowany : od zwariowanych komedii
i bajek po dramat romantyczny. Gościem Konfrontacji była Niezależna Grupa Teatralna "Krzyś", która przedstawiła spektakl pt. ,, A to Polska właśnie". Trzynaście zgłoszonych spektakli oceniło niezależne jury.

W dalszej części oficjalny protokół z imprezy...

Czytaj całość…
 
XII Międzyszkolny Konkurs Poetycki im. Józefa Lompy
Autor: Administrator   

Józef Lompa - źródło: wikipedia.plZapraszamy uczniów wszystkich szkół ponadgimnazjalnych do udziału w
XII Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim im. Józefa Lempy.

Szczegóły oraz regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia!! 

Czytaj całość…
 
Turniej tańca towarzyskiego
Autor: Administrator   
Turniej tańca towarzyskiego14 lutego w Miejskim Domu Kultury odbył się Turniej tańca towarzyskiego o puchar Dyrektora Zespołu Szkół. Imprezę zorganizował oraz poprowadził Pan Jerzy Jeziorowski. Licznie zgromadzona publiczność raz za razem nagradzała brawami tancerzy, a bardziej  fachowym okiem obserwujący ich sędziowie, oceniali i komentowali ich występy. Impreza była bardzo udana co pozwala przypuszczać, że na stałe zagości w kalendarzu imprez naszego Liceum. Zapraszamy do galerii, gdzie dodaliśmy kilkadziesiąt fotografii z Turnieju.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Turnieju, zobacz cały artykuł..
Czytaj całość…
 
Wigilia, Spotkanie Noworoczne
Autor: WG   
W galerii zdjęć pojawiły się dwie nowe kategorie zawierające fotki z Wigilii (22.12.2006) oraz ze Spotkania Noworocznego (5.01.2007). Na tym ostatnim występowały dwa chóry: chór LO z Głubczyc pod kierunkiem p. Tadeusza Ekerta oraz nasz, oleski chór parafialny pod kierunkiem p. Krystyny Hober. Występy obu były bardzo udane. Szczególnie podobała się druga część popisu chóru z Głubczyc, zarówno ze względu na poziom, jak i oryginalność tematyki utworów.

 
«« start « poprz. 41 42 43 44 45 46 nast. » koniec »»

Pozycje :: 406 - 413 z 413
Liceum.Mojeolesno.pl
© 2007-2010 Zesp Szk w Olenie - Olesno, ul. Sdowa 2