23 Sierpnia 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Apolinary,
Benicjusz, Filip,
Laurenty, Sulirad,
Walerian, Waleriana,
Zacheusz
Do końca roku zostało 131 dni.
Biblioteka poleca...
Być nauczycielem
Być nauczycielem

Strona główna
Dyplomy DSD II rozdane
Written by mj   
There are no translations available

       W dniu 29.04.2014 11-osobowa grupa naszych tegorocznych absolwentów uczestniczyła w uroczystym rozdaniu dyplomów DSD II (Deutsches Sprachdiplom Stufe II).
 
XIV PZM
Written by WG   
There are no translations available

W poniedziałek, 31 marca 2014r. w auli Zespołu Szkół w Oleśnie odbyły się XIV Powiatowe Zawody Matematyczne. Uczestniczyło w nich 80 uczniów z pięciu szkół ponadgimnazjalnych powiatu oleskiego. Uczniowie w czasie dwóch godzin rozwiązywali zestaw sześciu zadań przygotowanych przez nauczyciela z Kluczborka, pana Piotra Pawlikowskiego. Uroczyste podsumowanie odbyło się 10 kwietnia 2014 r. i połączone było z warsztatami matematycznymi pt. „Wielościany wokół nas” prowadzonymi przez autora zadań konkursowych.

Miło nam poinformować, że aż w czterech z pięciu kategorii zwyciężali uczniowie naszej szkoły: Marta Kierat (klasy  pierwsze), Michał Globisz (kl. 2 zakres podstawowy), Michał Wiśniewski (kl. 2 zakres rozszerzony) i Dariusz Janik (kl. 3 zakres rozszerzony). Więcej na podstronie zawodów w Kąciku Matematycznym oraz na stronie Powiatu Oleskiego

 
Echa XIV Szkolnych Konfrontacji Teatralnych
Written by mj   
There are no translations available

XIV Szkolne Konfrontacje Teatralne dawno za nami. Opadły emocje. Nagrodzono zwycięzców. Nienagrodzonym pozostała satysfakcja w braniu udziału w tej wspaniałej imprezie. Na koniec pozostało mi przedstawić jeszcze oficjalny protokół z obrad jury, wywiad z Panią Olgą Bończyk oraz zaprosić do galerii na wspomnień czar...
 
Turniej Tańca Nowoczesnego 2014
Written by mj   
There are no translations available

14 lutego - Walentynki, ale nie tylko… W naszym Liceum już po raz kolejny odbył się Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Dyrektora. Zespoły przygotowywały się już od dłuższego czasu (przynajmniej niektóre), a jak się okazało, było warto. Rada Rodziców oraz zaprzyjaźnione firmy ufundowały okazałe nagrody. Wszystko zaczęło się o godz. 12.00 i mimo problemów technicznych na początku, zabawa udała się rewelacyjnie! Nie zabrakło także gości – i tych w jury, i tych na trybunach. Każdy zespół dał z siebie wszystko, ale do przyznania były tylko trzy nagrody oraz Nagroda Publiczności. Kiedy jury udało się na narady, widzowie głosowali na swoich faworytów. Po przeliczeniu głosów okazało się, że bezkonkurencyjna była męska grupa „Gang Bang – Reaktywacja” złożona z chłopaków z klas IIIc i IIIe. Chłopcy podbili serca publiczności i zdobyli  aż 120 głosów! Jury również ich wyróżniło, przyznając im miejsce III. Drugie przyznano zespołowi „Mamulon” z klasy IIIa, a I już 3-krotnym finalistkom – dziewczynom z „HEAT WAVE” z klasy IIIe. Gratulujemy!

Karolina Weber


film
 
Ranking szkół ponadgimnazjalnych 2014
Written by mj   
There are no translations available

Nasze liceum uzyskało 130. miejsce w Rankingu Szkół Olimpijskich organizowanego przez miesięcznik "Perspektywy"
 
OM i Alfik "na plusie"
Written by WG   
There are no translations available

Dariusz Janik z klasy IIIe awansował do etapu okręgowego LXV Olimpiady Matematycznej.

Bardzo dobre wyniki uzyskali nasi uczniowie w ogólnopolskim konkursie ALFIK MATEMATYCZNY:
W kategorii klas pierwszych Jakub Wiecha z kl.1a zajął drugie miejsce w woj. opolskim. W grupie klas drugim najlepszy w województwie okazał się Kamil Lipiński (2a). Michał Wiśniewski (2a) zajął 5. miejsce, Dagmara Weidel (2b) - szóste, zaś Jan Bioły (2a) 9. miejsce.  Natomiast w klasach  trzecich niezawodny Darek Janik zajął drugie miejsce.
Gratulujemy!
 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next > End >>

Results 61 - 66 of 413
Liceum.Mojeolesno.pl
© 2007-2010 Zesp Szk w Olenie - Olesno, ul. Sdowa 2