21 Lipca 2019
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Benedykt,
Daniel, Paulina,
Prakseda, Prokop,
Stojsław, Wiktor,
Wiktoriusz
Do końca roku zostało 164 dni.
Biblioteka poleca...
Bursztynowa komnata
Bursztynowa komnata

Strona główna
Informacje konkursowe
Written by mj   
There are no translations available

Uczniowie naszej szkoły Wioletta Gaida (Ia), Michał Liberka (IIIb) zajęli ex aequoIV miejsce w XLIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Statystycznego. Uczniowie napisali pracę, w której charakteryzowali zjawisko bezrobocia w Polsce.

Uczennica z klasy Ia Emilia Maryniak brała udział w finale centralnym XXXVII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież zapobiega pożarom”, który odbył się w dniach 6-8 czerwca w Lublinie. W etapie wojewódzkim turnieju Emilia zajęła I miejsce.

Uczennice z klasy Ie Aleksandra Małysa i Zuzanna Tiffert zajęły I miejsce w Wojewódzkim Konkursie „ Mój pomysł na biznes turystyczny”. Uczennice wygrały tablety oraz telewizor dla szkoły.

Uczennica z klasy IIIe Martyna Przygoda została finalistką IV edycji Olimpiady z Wiedzyo Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową. Martyna zdobyła indeks na Uniwersytet Jagielloński.
 
Wojewódzki Konkursu "Narkotyki - Teraźniejszość-Bez Przyszłości"
Written by mj   
There are no translations available

Uczniowie z klasy Ia: Maciej Mordal i Szymon Pawelec oraz Karolina Kansik  z klasy IIIb zostali laureatami Wojewódzkiego Konkursu „ Narkotyki- Teraźniejszość-Bez Przyszłości”
w ramach  pr
ogramu "Moj rozwój warunkiem satysfakcjonującego życia w społeczeństwie". Karolina napisała pracę pt.: Wyzwania cyfrowej przyszłości szansą czy zagrożeniem?, Szymon pracę pt.: Co znaczy „być razem" współcześnie?, a Maciek pracę  pt.:” Dlaczego świat bez narkotyków?

Uczniowie wraz z Dyrektorem szkoły Panem Markiem Leśniakiem oraz opiekunem konkursu panią Magdaleną Koloch brali udział w uroczystości podsumowania konkursu, który odbył się w Urzędzie Marszałkowskim w Opolu 30 kwietnia 2014 roku.

 

 
Uwaga maturzyści 2014!
Written by KS   
There are no translations available

Istnieje możliwość zdobycia stypendium,więcej informacji w dołączonym dokumencie.
 
Bezpieczne uczestnictwo w ruchu drogowym.
Written by mj   
There are no translations available

W dniu 15 maja 20I4r., w Zespole Szkół w Oleśnie odbyło się spotkanie promujące Opolską Kampanię Edukacyjną związaną z bezpiecznym uczestnictwem w ruchu drogowym, oraz reagowaniem na właściwe zachowanie kierujących pojazdami.
Read more...
 
Karolina
Written by mj   
There are no translations available

Karolina Kansik to wyjątkowa osoba, bo jej zainteresowania i sukcesy trudno ująć w wąskie ramy jednego przedmiotu.

           

Read more...
 
Pożegnanie uczniów klas III
Written by mj   
There are no translations available

              25 kwietnia uroczyście pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Na apelu zebrało się wielu gości, jednak tego dnia najważniejsi byli uczniowie klas III. Liczne przemówienia, choć każde inne, w zasadzie dotyczyły jednego głównego wątku – poniedziałkowego egzaminu dojrzałości i nowego etapu życia, który ten egzamin zapowiada. Teraz wystarczy tylko zdać z możliwie jak najwyższym wynikiem, czego wszyscy serdecznie Wam, drodzy maturzyści, życzymy. Oby ta matura stała się przepustką na wymarzone studia, a stres na egzaminie nie dał o sobie znać. Połamania długopisów!

KW
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 55 - 60 of 413
Liceum.Mojeolesno.pl
© 2007-2010 Zesp Szk w Olenie - Olesno, ul. Sdowa 2