19 Lipca 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Alfred, Arseniusz,
Lutobor, Rufin,
Wincenty, Wodzisław
Do końca roku zostało 166 dni.
Biblioteka poleca...
Mobbing w szkole - jak zapobiegać przemocy grupowej
Mobbing w szkole - jak zapobiegać przemocy grupowej

Strona główna
konkursy MON
Written by WG   
There are no translations available

Rozstrzygnięto, na szczeblu centralnym, ogólnopolski konkurs Wojskowe tradycje mojej rodziny, organizowany przez MInisterstwo Obrony Narodowej. Trzecie miejsca zajęły w nim Ania Madej z Ib i Martyna Mann z IIc.
Natomiast w szkole zakończył się szkolny etap konkursu historycznego "Losy żołnierza ...". Laureatami zostali Michał Tul, Łukasz Kansy i Aleksandra Galus.
 
Kucoby 2006
Written by WG   
There are no translations available

W dniach od 23 do 27 października w Harcerskim Ośrodku Wypoczynkowym na Kucobach przebywała grupa naszych uczniów na obozie naukowym. Przez pierwsze dni formę szlifowali historycy, przez ostatnie trzy: matematycy, geografowie i uczestnicy konkursu "Polska w NATO".
 
Dzień Edukacji
Written by WG   
There are no translations available

O 1315 w auli szkolnej rozpoczęło się wspólne świętowanie Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole. Część artystyczną przygotowała klasa IIIc oraz gościnnie wystąpił Wind Band pod dyrekcją p. Korneliusza Wiatra. Więcej zdjęć w Galerii.
 
Sobotnie łamigłówki
Written by WG   
There are no translations available

W sobotę, 7. października, po raz szósty odbędą się w Mistrzostwa Szkoły w Rozwiązywaniu Łamigłówek. Impreza w tym roku będzie rozegrana z większym rozmachem, gdyż czas oczekiwania na wyniki wypełni Turniej Gier i Zabaw Matematyczno-Logicznych,również z nagrodami. Czegoś takiego jeszcze w naszej szkole nie było.Ogółem zaostanie nagrodzona (co najmniej!) pierwsza dziesiątka Mistrzostw oraz zwycięzcy poszczególnych konkusów, które rozgrywane będą w auli. Początek o godz. 900. Szczegóły na plakatach w szkole.

 


W rozegranych w sobotę zawodach Mistrzem Szkoły w Rozwiązywaniu Łamigłówek został Damian Olczyk (kl. 2a). Drugie miejsce zajął Jurek Noga (kl. 2g), zaś trzecie Marysia Szczurek (kl. 2a).


 
Siatkówka
Written by WG   
There are no translations available

Mecz siatkówkiW rozegranym z okazji dnia chłopca meczu siatkówki reprezentacja Uczniów pokonała drużynę Nauczycieli 3:1. Mecz stał na niezwykle wysokim poziomie, z licznymi elementami humorystycznymi. Szkoda tylko, że atmosferę musiało podgrzewać jedynie ostro świecące słońce. Trybuny, nie tak znowu wielkie :), świeciły pustkami.

W dalszej części zdjęcia z meczu...
Read more...
 
<< Start < Prev 61 62 63 64 65 66 67 68 69 Next > End >>

Results 409 - 413 of 413
Liceum.Mojeolesno.pl
© 2007-2010 Zesp Szk w Olenie - Olesno, ul. Sdowa 2