23 Sierpnia 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Apolinary,
Benicjusz, Filip,
Laurenty, Sulirad,
Walerian, Waleriana,
Zacheusz
Do końca roku zostało 131 dni.
Biblioteka poleca...
Życie. Myśli zebrane
Życie. Myśli zebrane

Strona główna
Plener wolontariuszy-Bąków 2007
Written by Marcin Gawlita   
There are no translations available

13 września w Bąkowie w Ośrodku Turystyczno-Wypoczynkowym odbył się plener wolontariuszy. W spotkaniu uczestniczyło ponad stu młodych ludzi, m.in. nasz Klub 8. Gośćmi zaproszonymi na spotkanie byli m.in. Pan Piotr Pośpiech - Starosta Kluczborski, Pan Marek Belka – Wicestarosta Oleski, Pani Elżbieta Szaran – Przedstawicielka fundacji „Świat na tak” oraz Członkowie Młodzieżowej Rady Miasta Kluczbork. Każdy Klub 8 mógł zaprezentować swoje osiągnięcia, działania w dowolny sposób. Podczas uroczystości odbyło się przypomnienie zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przez strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Byczynie: P. Penca oraz K. Chałupczyńskiego. Wolontariusze oraz ich opiekunowie mogli wziąć udział w zajęciach integracyjnych oraz w zabawie terenowej. Było strzelanie farbą, wspinanie się po drzewach, strzelanie z wiatrówki, chodzenie na linie nad rzeką. Na zakończenie było ognisko z kiełbaskami i rozmowy zapoznawcze. Naprawdę było miło i sympatycznie.

 
Tematy matury ustnej
Written by Margju   
There are no translations available

Znane są już tematy matury ustnej z języka polskiego. Jest ich całkiem sporo, więc publikujemy je tutaj aby można było sie nad nimi zastanowić w domu. Życzymy udanego wyboru!
 
Rozpoczyna się rok szkolny!
Written by Margju   
There are no translations available

Już niedługo rusza kolejny rok pogoni za wiedzą. Nadchodzi czas, gdy wszyscy będą marudzić na wczesne wstawanie, na kartkówki i odpytywanie, na sprawdziany itd. Kolejny rok spędzimy w miejscu, na które narzekamy, ale które jest dużą częścią naszego życia.

Rok szkolny rozpocznie się o godz. 9.00 na placu przed szkołą. Po krótkim przywitaniu rozejdziemy się do klas, gdzie przywitamy się z wychowawcami i między sobą. Później udamy się na cmentarz miejski pod pomnik Lotników Polskich, gdzie jak co roku pierwszaki złożą uroczystą przysięgę.

 
Konkursy i olimpiady 2006/07
Written by WG   
There are no translations available

Ważniejsze osiągnięcia uczniów I LO w Oleśnie w roku szkolnym 2006/2007
Read more...
 
Szkolna statystyka
Written by WG   
There are no translations available

Przedstawiamy niektóre dane statystyczne dotyczące nauki minionym roku szkolnym ... 

Read more...
 
Początek czerwca...
Written by Klasa Ia   
There are no translations available

Początek czerwca. Wszystko dookoła pachnie już wakacjami:) Jak na uczniów klasy Ia przystało, rządni przygody postanowiliśmy zrobić sobie kilka dni wolnego od szkoły i pozwiedzać trochę świata. Nasze podboje zaczęliśmy od Karkonoszy i najwyższego ich szczytu Śnieżki, której zdobycie było głównym punktem naszej wyprawy.
Read more...
 
<< Start < Prev 61 62 63 64 65 66 67 68 69 Next > End >>

Results 385 - 390 of 413
Liceum.Mojeolesno.pl
© 2007-2010 Zesp Szk w Olenie - Olesno, ul. Sdowa 2