23 Sierpnia 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Apolinary,
Benicjusz, Filip,
Laurenty, Sulirad,
Walerian, Waleriana,
Zacheusz
Do końca roku zostało 131 dni.
Biblioteka poleca...
Jak zachować porządek w klasie
Jak zachować porządek w klasie

Strona główna
Maciek w półfinałach
Written by WG   
There are no translations available

Maciej Cebula z klasy 3a zakwalifikował się do półfinału XLVI Międzyszkolnego Turnieju Fizycznego oraz do półfinału VI Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH w kategorii matematyka
 
Olimipady - etap okręgowy
Written by WG   
There are no translations available

Kolejni uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do zawodów okręgowych olimpiad przedmiotowych. Na tym szczeblu rywalizować będą:
w XXXIX Olimpiadzie Historycznej - Paweł Kudliński (3b), Natalia Pieniek (2b) i Aleksandra Adamczyk (1b),
w XX Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka -   Paweł Kudliński (3b), Weronika Falkiewicz (3a), Natalia Pieniek (2b) i Aleksandra Adamczyk (1b);
w VI edycji Olimpiady Historycznej "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego" - Maciej Gniadek (2c), Bartłomiej Matusiak (3d) i Edyta Żelazna (1e).
 
Olimpiada Geograficzna
Written by WG   
There are no translations available

      Czwórka uczniów naszego LO startowała w I etapie Olimpiady Geograficznej. Jak się dzisiaj dowiedzieliśmy - w komplecie awansowała do zawodów okręgowych. Są to Emilia Kubik, Michał Liberka, Szymon Niejadlik i Patrycja Mrozek.  Gratulujemy!
 
Turniej Mikołajkowy Trójek Siatkarskich
Written by WG   
There are no translations available

        II Mikołajkowy Turniej Trójek Siatkarskich, który odbył się 9 grudnia 2012r., okazał się bardzo udaną imprezą. Ponad 20 zespołów walczyło o laury, wśród nich także nasi byli i obecni uczniowie. Kto wygrał? Jak to wyglądało? Zobacz w szczegółowym sprawozdaniu.

Read more...
 
Paweł Kotyś laureatem KOMY
Written by WG   
There are no translations available

      Szóstka naszych uczniów awansowała do finału VIII Konkursu Matematycznego KOMA organizowanego przez Uniwersytet Wrocławski i Fundację Matematyków Wrocławskich. W sobotę 15 grudnia w Instytucie Matematycznym we Wrocławiu zaprezentowali się: Paweł Kotyś (kl. 3a), Maciej Cebula (kl. 3a), Mateusz Kainka (kl.3b), Dariusz Janik (kl. 2e), Aleksandra Mzyk (kl. 3c) i Piotr Roj (kl. 3a).  Wszyscy uzyskali wysokie wyniki, ale najlepiej poradził sobie Paweł, który  uzyskał tytuł laureata zajmując V miejsce (w stawce ok. 120 finalistów). Gratulujemy!
 
OWE
Written by WG   
There are no translations available

Piątka naszych uczniów awansowała do etapu okręgowego XXVI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Są to Emilia Kubik (kl. 3b), Magdalena Chrobok (kl.3b), Szymon Niejadlik (kl.2a),  Bartosz Banasik (kl.1a) i Dagmara Weidel (kl. 1b).  Szczególnie dobrze spisała się Emilka, która w I etapie olimpiady była najlepsza w naszym województwie.
Gratulujemy i życzymy całej piątce awansu do finału!
 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next > End >>

Results 109 - 114 of 413
Liceum.Mojeolesno.pl
© 2007-2010 Zesp Szk w Olenie - Olesno, ul. Sdowa 2