21 Marca 2019
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Benedykt, Filemon,
Lubomira, Mikołaj
Do końca roku zostało 286 dni.
Strona główna arrow Kącik Geograficzny
XXXVII OLIMPIADA GEOGRAFICZNA
Autor: mj   

Rok Szkolny 2011/12


Rok szkolny 2010/11         

      W dniach 12 – 13 lutego 2011 roku w Liceum Ogólnokształcącym im K. Holteia w Obornikach Śl. odbyły się zawody okręgowe XXXVII Olimpiady Geograficznej. Oleskie liceum reprezentowali: Emilia Kubik, Carmen Turek i Michał Michalak. Zostali oni zakwalifikowani do grona 69 uczestników na podstawie wykonanych prac pisemnych spośród uczniów szkół województwa dolnośląskiego i opolskiego. W etapie okręgowym  zmagać się będą z zadaniami geograficznymi – w sobotę w części pisemnej, a następnie w finale, w części ustnej. 

         Uczniowie do olimpiady przygotowują się pod opieką nauczycieli geografii: mgr Edyty Wesołowskiej, mgr Marzeny Zug.
 
             Życzymy naszym uczniom powodzenia. Trzymajmy za nich kciuki!

 
Liceum.Mojeolesno.pl
© 2007-2010 Zesp Szk w Olenie - Olesno, ul. Sdowa 2