23 Kwietnia 2018
Gerarda, Gerhard,
Helena, Jerzy,
Wojciech
Strona główna arrow Edukacja dla bezpieczeństwa
Autor: mj

W dniu 08 stycznia 2011 roku w Warszawie, w siedzibie  Ośrodka Rozwoju Edukacji odbył się finał VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „ Polska w NATO”.  Konkurs „Polska w NATO” realizowany jest przy wsparciu: Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Obrony Narodowej, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Pionu Dyplomacji Publicznej Kwatery Głównej NATO, Przedstawicielstwa RP przy NATO.

Naszą szkołę i województwo opolskie  reprezentowała uczennica klasy III c –Anita Hylla, która zajęła I miejsce w województwie.
W finale brało udział 34 uczniów z całej Polski, gdzie do ścisłego finału po pierwszym etapie (teście pisemnym) do drugiego etapu (ustnego) zakwalifikowało się 17 osób. Anita dostała się do ścisłego finału
i uzyskała tytuł finalisty.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Magdalena Koloch