19 Lipca 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Alfred, Arseniusz,
Lutobor, Rufin,
Wincenty, Wodzisław
Do końca roku zostało 166 dni.
Main Page arrow Edukacja dla bezpieczeństwa
Aktualności
Written by mj   
There are no translations available

W dniu 08 stycznia 2011 roku w Warszawie, w siedzibie  Ośrodka Rozwoju Edukacji odbył się finał VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „ Polska w NATO”.  Konkurs „Polska w NATO” realizowany jest przy wsparciu: Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Obrony Narodowej, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Pionu Dyplomacji Publicznej Kwatery Głównej NATO, Przedstawicielstwa RP przy NATO.

Naszą szkołę i województwo opolskie  reprezentowała uczennica klasy III c –Anita Hylla, która zajęła I miejsce w województwie.
W finale brało udział 34 uczniów z całej Polski, gdzie do ścisłego finału po pierwszym etapie (teście pisemnym) do drugiego etapu (ustnego) zakwalifikowało się 17 osób. Anita dostała się do ścisłego finału
i uzyskała tytuł finalisty.

Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Magdalena Koloch

 
Liceum.Mojeolesno.pl
© 2007-2010 Zesp Szk w Olenie - Olesno, ul. Sdowa 2