25 Sierpnia 2019
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Gaudencjusz,
Gaudenty, Grzegorz,
Ludwik, Luiza,
Michał, Sieciesław
Do końca roku zostało 129 dni.
Main Page arrow Kącik Matematyczny arrow Mała Olimpiada Mat.
Mała Olimpiada Matematyczna
Written by WG   
There are no translations available

         Mała Olimpiada Matematyczna to corocznie rozgrywane pod patronatem Kuratorium Oświaty w Opolu matematyczne mistrzostwa województwa opolskiego. Po eliminacjach szkolnych każda szkoła ma prawo wystawić do finału wojewódzkiego 4 uczniów.  Zgodnie z regulaminem reprezentację szkoły poszerzają ubiegłoroczni laureaci MOM oraz uczestnicy zawodów okręgowych tegorocznej ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej.


       Największy sukces w dotychczasowych startach uczniów naszego LO odnieśli:
- Joanna Górska, uczennica klasy I c, która w 2009r. wygrała XLI Małą Olimpiadę Matematyczną i uzyskała tytuł laureata gdyż bezbłędnie rozwiązała wszystkie zadania;
- Paweł Kotyś  uczeń klasy IIa, który w 2012r. wygrał XLIV Małą Olimpiadę Matematyczną i uzyskała tytuł laureata;
- Maciej Cebula  uczeń klasy IIa, który w 2012r. wygrał XLIV Małą Olimpiadę Matematyczną i uzyskała tytuł laureata;
- Dariusz Janik  uczeń klasy IIe, który w 2013r. wygrał XLV Małą Olimpiadę Matematyczną i uzyskała tytuł laureata.


      Duże sukcesy święcił w latach 2006/7 i 2007/8 Przemysław Kryściak, który zajął odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w województwie.     




Historia najlepszych wyników przedstawia się następująco:

           
                     Rok szkolny 2012/13   
5. miejsce drużynowo
klasy drugie

Dariusz Janik      1. miejsce - laureat
 klasy trzecie
Paweł Kotyś  4. miejsce - wyróżnienie
Rok szkolny 2011/12
3. miejsce drużynowo
klasy drugie Paweł Kotyś
Maciej Cebula
1. miejsce - laureat
1. miejsce - laureat
     
Rok szkolny 2010/11
4. miejsce drużynowo
klasy pierwsze Paweł Kotyś 5. miejsce
klasy drugie Wojciech Tobiś
Jakub Zagrobelny
5. miejsce - wyróżnienie
9. miejsce
klasy trzecie Joanna Górska
Iwona Ligus
7-8. miejsce

Rok szkolny 2009/10

3. miejsce drużynowo

klasy pierwsze

Wojciech Tobiś 8. miejsce
klasy drugie Joanna Górska 2. miejsce
klasy trzecie Wojciech Zeler 6. miejsce
Rok szkolny 2008/09 7. miejsce drużynowo
klasy pierwsze Joanna Górska 1. miejsce - laureat
klasy trzecie Ewelina Jachymska 4. miejsce
Rok szkolny 2007/08
klasy trzecie Przemysław Kryściak 2. miejsce
Rok szkolny 2006/07 2. miejsce drużynowo
klasy pierwsze Ewelina Jachymska 8. miejsce
klasy drugie Przemysław Kryściak 1. miejsce
klasy drugie Damian Olczyk 7. miejsce
klasy trzecie  Marcin Piątek 3. miejsce
 Rok szkolny 2005/06 5. miejsce drużynowo
klasy pierwsze  Damian Olczyk 7-8. miejsce
klasy pierwsze  Patrycja Dittman 7-8. miejsce
 klasy drugie Marcin Piątek 6. miejsce
 klasy drugie  Anna Bujak 7. miejsce
Rok szkolny 2004/05 7. miejsce drużynowo
 klasy pierwsze Marcin Piątek 4. miejsce
 klasy pierwsze  Anna Bujak 5. miejsce
Rok szkolny 2003/04   8. miejsce drużynowo
  klasy czwarte  Justyna Kleszcz 4. miejsce
  Rok szkolny 2002/03 nie odbyły się
  Rok szkolny 2001/02 5. miejsce drużynowo
 klasy drugie Waldemar Respondek 4. miejsce
 klasy drugie  Justyna Kleszcz 7. miejsce
 klasy czwarte  Joanna Kasprzyk 9. miejsce
  Rok szkolny 2000/01 10. miejsce drużynowo
 klasy pierwsze Waldemar Respondek 8. miejsce
Rok szkolny 1999/2000 12. miejsce drużynowo
klasy czwarte Paweł Gliniak 5. miejsce

  
  

 
Liceum.Mojeolesno.pl
© 2007-2010 Zesp Szk w Olenie - Olesno, ul. Sdowa 2