21 Marca 2019
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Benedykt, Filemon,
Lubomira, Mikołaj
Do końca roku zostało 286 dni.
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka
Autor: mj   

5 kwietnia 2014 r. odbył się finał centralny I Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka. Województwo opolskie reprezentowali uczniowie klasy III b:  Wirginia Wodziak i Wojciech Jędrak (opiekun mgr Katarzyna Grabas). Nasi uczniowie spisali się wspaniale! Wirginia Wodziak uzyskała tytuł laureata, a Wojciech Jędrak finalisty olimpiady. Gratulujemy!

 
II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III RP
Autor: mj   

W dniu 29 marca w Białymstoku odbyły się zawody etapu centralnego II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o III RP. Województwo opolskie reprezentowały uczennice naszej szkoły - Aleksandra Adamczyk (kl. IIb) i Natalia Pieniek (kl.IIIb), która uzyskała tytuł finalisty olimpiady. Gratulujemy

 
I Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
Autor: mj   
            22 marca odbył się w naszej szkole etap okręgowy I Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej. Uczeń klasy IIIc  Mateusz Raj (opiekun mgr Zofia Adamczyk) zajął II miejsce i będzie reprezentował województwo opolskie na zawodach centralnych, które odbędą się  13 kwietnia 2014r. w Białymstoku. Gratulujemy!
 
I Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka
Autor: mj   

15 marca 2014 r. odbyły się w Zespole szkół w Oleśnie eliminacje okręgowe

                       I Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

I miejsce w województwie zajął Wojciech Jędrak (kl. IIIb),  a II m. Wirginia Wodziak (kl. IIIb) uczniowie I LO im. Lotników Polskich w Oleśnie (opiekun mgr Katarzyna Grabas). Oboje będą reprezentowali województwo opolskie w finale centralnym, który odbędzie się 5 kwietnia 2014 r. w Białymstoku. Gratulujemy.

 

 
II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III RP
Autor: mj   

W dniu 08 marca 2014 r. odbyły się w Zespole Szkół w Oleśnie eliminacje okręgowe

                                     II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o III RP.

I miejsce w województwie zajęła Aleksandra Adamczyk (kl. IIb), a II m. Natalia Pieniek (kl. IIIb) uczennice I LO im. Lotników Polskich w Oleśnie (opiekun mgr Marek Koloch). Obie uczennice będą reprezentowały województwo opolskie w zawodach szczebla centralnego, które odbędą się w dniu 29 marca 2014 r. w Białymstoku. Gratulujemy.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 29
Liceum.Mojeolesno.pl
© 2007-2010 Zesp Szk w Olenie - Olesno, ul. Sdowa 2